Alen Prelec

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Izabran s 474 glasova - I. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: općinski načelnik Općina Brdovec
Obrazovanje: ekonomist
Dob: 51 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

21. 11. 2018
Govorio na: 10. sjednica
16. 11. 2018
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
29. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
25. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
19. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
12. 10. 2018
4. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
3. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
28. 9. 2018
19. 9. 2018
Postavio je pitanje Sustav zdravstvene zaštite; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Kujundžić, Milan / Ministarstvo zdravstva;.
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
13. 7. 2018
6. 7. 2018
29. 6. 2018
Govorio na: 8. sjednica
28. 6. 2018
Govorio na: 8. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 9. 2018
Postavio je pitanje Sustav zdravstvene zaštite; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Kujundžić, Milan / Ministarstvo zdravstva;.
15. 6. 2018
Postavio je pitanje Porezni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz financiranje jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
21. 5. 2018
Postavio je pitanje Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje vezano uz uvoz radne snage iz trećih zemalja na koje mora odgovoriti Pavić, Marko / Ministarstvo rada i mirovinskog sustava;.
20. 3. 2018
Postavio je pitanje Državna imovina; | Zastupničko pitanje vezano uz ustupanje dvoraca lokalnoj samoupravi na korištenje na koje mora odgovoriti Marić, Goran / Ministarstvo državne imovine;.