Ana Komparić Devčić

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Izabrana s 409 glasova - VIII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Zastupnik HS
Obrazovanje: dr. med.
Dob: 42 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

31. 10. 2018
19. 10. 2018
12. 10. 2018
28. 9. 2018
13. 7. 2018
12. 7. 2018
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
6. 7. 2018
29. 6. 2018
28. 6. 2018
Govorila na: 8. sjednica
14. 6. 2018
25. 5. 2018
18. 5. 2018
10. 5. 2018
27. 4. 2018
20. 4. 2018

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

29. 9. 2017
Postavila je pitanje Obiteljskopravni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz odabir članica i članova uže i šire radne skupine za izradu Nacrta prijedloga Obiteljskog zakona na koje mora odgovoriti Murganić, Nada / Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku;.