Ana-Marija Petin

HSS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: HSS
Osvojila 2683 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Pomoćnik ravnatelja Županijska uprava za ceste Virovitičko-podravske županije
Obrazovanje: dipl. oec.
Dob: 43 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
31. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
25. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
18. 10. 2019
20. 9. 2019
19. 7. 2019
28. 6. 2019
14. 6. 2019
9. 5. 2019
15. 2. 2019
8. 2. 2019
31. 10. 2018

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

9. 4. 2018
Postavila je pitanje Sustav socijalne skrbi; | Zastupničko pitanje * na koje mora odgovoriti Murganić, Nada / Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku;.
5. 4. 2017
Postavila je pitanje Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje vezano uz postupak uvoza kamena u Hrvatsku i izvoza u susjedne države na koje mora odgovoriti Dalić, Martina / Potpredsjednik Vlade RH;.
17. 2. 2017
Postavila je pitanje Sustav zdravstvene zaštite; | Zastupničko pitanje vezano uz spajanje bolnica i nedostatak liječnika u primarnoj zdravstvenoj zaštiti na koje mora odgovoriti Kujundžić, Milan / Ministarstvo zdravstva;.
17. 1. 2017
Postavila je pitanje Državna imovina; | Zastupničko pitanje vezano uz način odlučivanja o prodaji državne imovine na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.