Anamarija Blažević

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 1134 glasova V. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: gradonačelnica Grad Pakrac
Obrazovanje: VŠS javna uprava
Dob: 43 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
24. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
23. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
11. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
4. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
3. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
2. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

7. 4. 2021
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz mijenjanje postojeće NUTS klasifikacije na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Anamarija Blažević
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju