Andro Krstulović Opara

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 907 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: gradonačelnik, Grad Split
Obrazovanje: VSS - diplomirani povjesničar umjetnosti i arheolog
Dob: 55 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Javno informiranje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Obuljen Koržinek, Nina / Ministarstvo kulture i medija;.
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Javno informiranje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Obuljen Koržinek, Nina / Ministarstvo kulture i medija;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
24. 11. 2021
Postavio je pitanje Koncesije; Pomorsko dobro; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Andro Krstulović Opara
Prosjek
Najviše
0%
0
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju