Ankica Zmaić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 971 glasova V. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: općinska načelnica Općina Vrpolje
Obrazovanje: SSS - strojarski tehničar
Dob: 53 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
27. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
20. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
19. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Postavila je pitanje Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Govorila na: 10. sjednica
14. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
13. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2022
Postavila je pitanje Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
7. 4. 2021
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ankica Zmaić
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju