Ante Bačić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 724 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - magistar prava; VŠS - ekonomist
Dob: 38 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

15. 9. 2021
Postavio je pitanje Ustrojstvo državne uprave i lokalne samouprave; Elektroničko poslovanje; | Zastupničko pitanje vezano uz provođenje digitalizacije javne uprave na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Ustrojstvo državne uprave i lokalne samouprave; Ustrojstvo sudbene vlasti i pravosudnih tijela; | Zastupničko pitanje vezano uz mjere za osiguranje uvjeta za redovito obavljanje poslova u tijelima državne uprave u vrijeme epidemije koronavirusa na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ante Bačić
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju