Ante Kujundžić

Most

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: Most
Osvojio 1649 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: općinski načelnik Općina Podbablje
Obrazovanje: VSS - profesor vjeronauka
Dob: 38 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje * na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje * na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Broj dana čekanja na odgovor
35
2. 2. 2021
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; Koncesije; | Zastupničko pitanje vezano uz informacije o izvođenju radova na pomorskom dobru na području katastarske općine Veliko Brdo na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 43 dana.
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; Koncesije; | Zastupničko pitanje vezano uz informacije o izvođenju radova na pomorskom dobru na području katastarske općine Veliko Brdo na koje mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 63 dana.
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Ustrojstvo državne uprave i lokalne samouprave; | Zastupničko pitanje vezano uz plan provedbe reforme lokalne i područne (regionalne) samouprave na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 41 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ante Kujundžić
Prosjek
Najviše
3%
3
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45