Ante Sanader

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Prejel 7491 glasov v okraju IX. izborna jedinica
Broj mandata: 4
Prijašnji status: Potpredsjednik Hrvatski Sabor
Obrazovanje: dipl. ing. elektrotehnike
Dob: 59 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

9. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 9. 2019
Zastavil vprašanje Unutarnji poslovi i nacionalna sigurnost; Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
19. 7. 2019
12. 7. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
28. 6. 2019
14. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
9. 5. 2019
11. 4. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
5. 4. 2019
Govorio na: 11. sjednica
15. 2. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
8. 2. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

18. 9. 2019
Zastavil vprašanje Unutarnji poslovi i nacionalna sigurnost; Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
14. 11. 2018
Zastavil vprašanje Poljoprivreda; Lov i ribarstvo; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Tolušić, Tomislav / Potpredsjednik Vlade RH;.
17. 1. 2017
Zastavil vprašanje Građevinarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz javni poziv za energetsku obnovu višestambenih zgrada i zgrada javnog sektora, na katerega mora odgovoriti Kuščević, Lovro / Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ante Sanader
Prosjek
Najviše
2%
2
12.5364238410596%
13
266%
Sonja Čikotić
266