Branimir Glavaš

HDS, HSLS, HDSSB

koalicija

Osnovne informacije

Osvojio 3141 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 8
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: dipl. iur.
Dob: 64 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
14. 11. 2019
31. 10. 2019
18. 10. 2019
2. 10. 2019
20. 9. 2019
19. 7. 2019
12. 7. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

17. 1. 2018
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz pitanje granice sa Srbijom na koje mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.