Branka Juričev-Martinčev

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 1869 glasova IX. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: saborska zastupnica
Obrazovanje: VSS - diplomirana ekonomistica
Dob: 57 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavila je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Brnjac, Nikolina / Ministarstvo turizma i sporta;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
18. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavila je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Brnjac, Nikolina / Ministarstvo turizma i sporta;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
15. 9. 2021
Postavila je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje vezano uz učinak uvrštavanja Hrvatske u crveno na karti raširenosti koronavirusa ECDC-a na nastavak turističke sezone na koje mora odgovoriti Brnjac, Nikolina / Ministarstvo turizma i sporta;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz iskorištavanje sredstava iz Programa ruralnog razvoja u sljedećem višegodišnjem financijskom razdoblju 2020. - 2027. na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Branka Juričev-Martinčev
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju