Branko Grčić

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Osvojio 3478 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 4
Prijašnji status: Ministar Ministarstvo regionalnog razvoja i EU fondova
Obrazovanje: dr. društvenih znanosti
Dob: 56 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
31. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
3. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
19. 7. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative