Branko Grčić

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Osvojio 3055 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 5
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - doktor društvenih znanosti u području ekonomije
Dob: 58 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
18. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
3. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

25. 2. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 26 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Branko Grčić
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za turizam
  • Odbor za financije i državni proračun
  • Izvršni odbor Nacionalne grupe Hrvatskoga sabora pri Interparlamentarnoj uniji
  • Odbor za međuparlamentarnu suradnju