Damir Tomić

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Prejel 516 glasov v okraju IV. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: dr. znanosti
Dob: 49 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2019
19. 7. 2019
28. 6. 2019
14. 6. 2019
9. 5. 2019
11. 4. 2019
Govorio na: 11. sjednica
15. 2. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
8. 2. 2019
29. 11. 2018
Zastavil vprašanje Pretvorba i privatizacija; Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
31. 10. 2018
19. 10. 2018
12. 10. 2018

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

29. 11. 2018
Zastavil vprašanje Pretvorba i privatizacija; Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
4. 10. 2018
Zastavil vprašanje Pravo društava; Radni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Pavić, Marko / Ministarstvo rada i mirovinskog sustava;.
Zastavil vprašanje Energetika i geološka istraživanja; Državna imovina; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
21. 5. 2018
Zastavil vprašanje Poljoprivreda; | Zastupničko pitanje vezano uz slučaj zakupa poljoprivrednog zemljišta u Slavoniji, na katerega mora odgovoriti Tolušić, Tomislav / Ministarstvo poljoprivrede;.
27. 3. 2018
Zastavil vprašanje Vodno i komunalno gospodarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz održavanje vodotoka Una na području Hrvatske Kostajnice, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
17. 1. 2017
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje vezano uz razrješenje ministra znanosti i obrazovanja, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
23. 11. 2016
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje vezano uz stav Vlade RH o ministru znanosti i obrazovanja, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.