Daniel Spajić

Domovinski pokret

opozicija

Osnovne informacije

Osvojio 300 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: direktor Plodovi Bilogore
Obrazovanje: SSS - Šumarski tehničar i tehničar cestovnog prometa
Dob: 43 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
4. 5. 2022
Govorio na: 11. sjednica
29. 4. 2022
19. 4. 2022
Postavio je pitanje Nabavno poslovanje i cijene; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Beroš, Vili / Ministarstvo zdravstva;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
17. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
2. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 4. 2022
Postavio je pitanje Nabavno poslovanje i cijene; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Beroš, Vili / Ministarstvo zdravstva;.
Broj dana čekanja na odgovor
163
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje vezano uz sastanak Udruge hrvatskih cestovnih prijevoznika i ministra mora, prometa i infrastrukture na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Daniel Spajić
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju