Darinko Kosor

HDS, HSLS, HDSSB

opozicija

Osnovne informacije

Osvojio 497 glasova I. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Predsjednik Gradske skupštine Grada Zagreba
Obrazovanje: ekonomist
Dob: 54 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
20. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
19. 7. 2019
28. 6. 2019
14. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
9. 5. 2019
15. 2. 2019
8. 2. 2019
31. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

9. 2. 2017
12. 1. 2017
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje vezano uz tijek radova na izgradnji brze ceste Gradec - Farkaševac i nastavak izgradnje prema Bjelovaru na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Darinko Kosor
Prosjek
Najviše
2%
2
13