Dario Hrebak

HSLS i Reformisti

koalicija

Osnovne informacije

Osvojio 6214 glasova II. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: voditelj Odjela za statusna pitanja stranaca, MUP
Obrazovanje: VSS - diplomirani kriminalist
Dob: 41 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
14. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz primjenjivanje nove Nacionalne klasifikacije statističkih regija 2021. na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz nastavak izgradnje državne ceste Zagreb - Vrbovec - Bjelovar - Virovitica - GP Terezino Polje, posebno dionica brze ceste Zagreb - Bjelovar na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Dario Hrebak
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju