Davor Bernardić

Socijaldemokrati

opozicija

Osnovne informacije

Osvojio 13775 glasova I. izborna jedinica
Broj mandata: 5
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - diplomirani inženjer fizike
Dob: 42 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
3. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

24. 11. 2021
Postavio je pitanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
4. 11. 2021
Postavio je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz donošenje Nacionalnog plana za ravnopravnost spolova za razdoblje od 2021. do 2027. godine na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 36 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Davor Bernardić
Prosjek
Najviše
0%
0
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju