Davor Ivo Stier

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 12845 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: zastupnik HS
Obrazovanje: dipl. politolog
Dob: 44 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
15. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
13. 12. 2019
29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
31. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
23. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

15. 9. 2017
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz ulazak Hrvatske u Schengen na koje mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.