Davor Ivo Stier

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 6038 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - diplomirani politolog
Dob: 50 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

10. 2. 2022
Postavio je pitanje Statistika; Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 27 dana.
19. 1. 2022
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
24. 11. 2021
Postavio je pitanje Željeznice, željeznički promet i povlastice u prometu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 41 dana.
19. 1. 2021
Postavio je pitanje Kultura i umjetnost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Obuljen Koržinek, Nina / Ministarstvo kulture i medija;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Davor Ivo Stier
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju