Domagoj Ivan Milošević

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 3779 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: potpredsjednik Vlade RH
Obrazovanje: dr. med., MBA
Dob: 50 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
15. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
13. 12. 2019
29. 11. 2019
27. 11. 2019
Govorio na: 15. sjednica
14. 11. 2019
31. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

11. 4. 2018
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.