Domagoj Mikulić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1396 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Tajnik županijske organizacije HDZ-a
Obrazovanje: mr. ing. agroekonomije
Dob: 32 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
15. 1. 2020
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo zaštite okoliša i energetike;.
13. 12. 2019
29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
31. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
2. 10. 2019
20. 9. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

15. 1. 2020
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo zaštite okoliša i energetike;.
18. 9. 2019
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
19. 9. 2018
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje vezano uz završetak Autoceste A5, kao dijela koridora Vc na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
17. 1. 2018
Postavio je pitanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz zapošljavanje mladih na koje mora odgovoriti Pavić, Marko / Ministarstvo rada i mirovinskog sustava;.
15. 9. 2017