Dragana Jeckov

SDSS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDSS
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Tajnica Zajedničko vijeće općina
Obrazovanje: dipl. iur.
Dob: 43 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

19. 7. 2019
12. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
3. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
28. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
26. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
18. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
14. 6. 2019
9. 5. 2019
24. 4. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Zastavila vprašanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Divjak, Blaženka / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Govorila na: 12. sjednica
11. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
5. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
23. 3. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
15. 2. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

24. 4. 2019
Zastavila vprašanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Divjak, Blaženka / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
16. 1. 2019
Zastavila vprašanje Poljoprivreda; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Tolušić, Tomislav / Potpredsjednik Vlade RH;.
15. 9. 2017
Zastavila vprašanje Obrazovanje i znanost; Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz škole u kojima se nastava izvodi na jeziku i pismu nacionalnih manjina, na katerega mora odgovoriti Divjak, Blaženka / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Dragana Jeckov
Prosjek
Najviše
3%
3
12.5364238410596%
13
266%
Sonja Čikotić
266