Dragana Jeckov

SDSS

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDSS
Osvojila 8376 glasova XII. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: saborska zastupnica
Obrazovanje: VSS - diplomirana pravnica
Dob: 46 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
4. 5. 2022
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavila je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
2. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavila je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2022
Postavila je pitanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
15. 9. 2021
Postavila je pitanje Statistika; | Zastupničko pitanje vezano uz mjere demografske politike na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
18. 8. 2021
Postavila je pitanje Stvarnopravni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz omogućavanje otkupa stanova po povlaštenim uvjetima za bivše nositelje stanarskog prava na području Grada Belog Manastira na koje mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 29 dana.
7. 4. 2021
Postavila je pitanje Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2021
Postavila je pitanje Zaštita od elementarnih nepogoda; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Milošević, Boris / Potpredsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavila je pitanje Stambeni odnosi; Državna imovina; | Zastupničko pitanje vezano uz rješavanje problema bivših nositelja stanarskog prava pri otkupu stanova u vlasništvu Republike Hrvatske na područjima posebne državne skrbi na koje mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavila je pitanje Obrazovanje i znanost; Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz registriranje škola kao manjinskih škola i prijenos osnivačkih prava s regionalne uprave na lokalnu upravu na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Dragana Jeckov
Prosjek
Najviše
6%
6
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za ljudska prava i prava nacionalnih manjina
  • Odbor za zaštitu okoliša i prirode
  • Odbor za obitelj, mlade i sport
  • Odbor za ravnopravnost spolova