Dragica Vranješ

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Prejela 1347 glasov v okraju X. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Tajnica-voditeljica Lokalna akcijska grupa ADRION
Obrazovanje: mr. oec.
Dob: 31 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2019
19. 7. 2019
28. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
14. 6. 2019
9. 5. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
9. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
5. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
23. 3. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
15. 2. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
8. 2. 2019
16. 1. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Zastavila vprašanje Pomorsko dobro; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Govorila na: 11. sjednica
14. 12. 2018
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

16. 1. 2019
Zastavila vprašanje Pomorsko dobro; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
19. 9. 2018
Zastavila vprašanje Turizam; | Zastupničko pitanje vezano uz turistički promet 2018. godine, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
15. 9. 2017
Zastavila vprašanje Državna imovina; | Zastupničko pitanje vezano uz upravljanje državnom imovinom, na katerega mora odgovoriti Marić, Goran / Ministarstvo državne imovine;.
9. 1. 2017
Zastavila vprašanje Lov i ribarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz koćarski ribolov u Jadranu, na katerega mora odgovoriti Tolušić, Tomislav / Ministarstvo poljoprivrede;.
Zastavila vprašanje Sustav socijalne skrbi; | Zastupničko pitanje vezano uz otkazivanje poziva za dodjelu bespovratnih sredstava "Poboljšanje pristupa otvorenom tržištu rada osobama u nepovoljnom položaju", na katerega mora odgovoriti Murganić, Nada / Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku;.
Zastavila vprašanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje vezano uz upravljanje populacijom vukova u Republici Hrvatskoj, na katerega mora odgovoriti Dobrović, Slaven / Ministarstvo zaštite okoliša i energetike;.
23. 11. 2016
Zastavila vprašanje Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz gospodarski rast i reformske mjere koje će poduzeti Ministarstvo gospodarstva, na katerega mora odgovoriti Dalić, Martina / Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta;.