Dražen Milinković

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 2065 glasova
Broj mandata: 1
Prijašnji status:
Obrazovanje: dipl.ing. strojarstva
Dob: 56 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
27. 11. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Postavila je pitanje Državna imovina; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Banožić, Mario / Ministarstvo državne imovine;.
31. 10. 2019
18. 10. 2019
2. 10. 2019
20. 9. 2019
19. 7. 2019
12. 7. 2019
28. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
14. 6. 2019
9. 5. 2019
24. 4. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; Elektroničke komunikacije; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Žalac, Gabrijela / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
11. 4. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme