Emil Daus

IDS, PGS, RI

opozicija

Osnovne informacije

Osvojila 891 glasova
Broj mandata: 1
Prijašnji status: nema
Obrazovanje: Visoka pomorska škola
Dob: 43 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
27. 11. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
14. 11. 2019
Govorila na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorila na: 14. sjednica
31. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
24. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
3. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
20. 9. 2019
19. 7. 2019
12. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
3. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

27. 11. 2019
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
24. 4. 2019
Postavila je pitanje Javno informiranje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.