Ermina Lekaj-Prljaskaj

BM 365, Reformisti, Nezavisni

opozicija

Osnovne informacije

Izabrana s 1354 glasova - XII. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: DIR. PRAVNE OPĆE I KADROVSKE SLUŽBE, KTD VODOVOD ŽRNOVNICA D.O.O.
Obrazovanje: dipl. iur.
Dob: 47 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

14. 11. 2018
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Postavila je pitanje Ustavni sustav; Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
31. 10. 2018
19. 10. 2018
12. 10. 2018
4. 10. 2018
Govorila na: 9. sjednica
28. 9. 2018
19. 9. 2018
Postavila je pitanje Porezni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
13. 7. 2018
6. 7. 2018
29. 6. 2018
14. 6. 2018
25. 5. 2018
18. 5. 2018
10. 5. 2018
Postavila je pitanje Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje vezano uz reguliranje statusa stranca u RH na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
27. 4. 2018

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

14. 11. 2018
Postavila je pitanje Ustavni sustav; Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
19. 9. 2018
Postavila je pitanje Porezni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
10. 5. 2018
Postavila je pitanje Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje vezano uz reguliranje statusa stranca u RH na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
23. 3. 2018
Postavila je pitanje Hrvatski branitelji i Domovinski rat; | Zastupničko pitanje vezano uz status hrvatskog branitelja na koje mora odgovoriti Medved, Tomo / Ministarstvo hrvatskih branitelja;.
Postavila je pitanje Hrvatski branitelji i Domovinski rat; | Zastupničko pitanje vezano uz status hrvatskog branitelja na koje mora odgovoriti Krstičević, Damir / Potpredsjednik Vlade RH;.