Ermina Lekaj Prljaskaj

HNS, HSU i NZ

opozicija

Osnovne informacije

Osvojila 1725 glasova XII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: saborska zastupnica
Obrazovanje: VSS - diplomirana pravnica
Dob: 51 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavila je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Brnjac, Nikolina / Ministarstvo turizma i sporta;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
19. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
6. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
1. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
30. 11. 2021
Govorila na: 9. sjednica
24. 11. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
15. 7. 2021
Govorila na: 7. sjednica
Govorila na: 7. sjednica
14. 7. 2021
Govorila na: 7. sjednica
7. 7. 2021
Govorila na: 7. sjednica
1. 7. 2021
Govorila na: 7. sjednica
Govorila na: 7. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavila je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Brnjac, Nikolina / Ministarstvo turizma i sporta;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2022
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
24. 11. 2021
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
9. 4. 2021
Postavila je pitanje Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 27 dana.
7. 4. 2021
Postavila je pitanje Radni odnosi; Statusna prava građana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2021
Postavila je pitanje Građevinarstvo; Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz uključivanje domicilnih poduzetnika s potresom pogođenih područja u obnovu na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavila je pitanje Obrt; | Zastupničko pitanje vezano uz poslovanje obrtnika sezonaca za vrijeme epidemije koronavirusa na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ermina Lekaj Prljaskaj
Prosjek
Najviše
4%
4
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost
  • Odbor za ljudska prava i prava nacionalnih manjina
  • Odbor za pravosuđe