Giovanni Sponza

IDS, PGS, RI

opozicija

Osnovne informacije

Izabran s 2178 glasova - VIII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Gradonačelnik Grad Rovinj Rovigno
Obrazovanje: prof. tjelesne i zdravstvene kulture
Dob: 55 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

27. 11. 2018
Govorio na: 10. sjednica
31. 10. 2018
24. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
19. 10. 2018
18. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
17. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
12. 10. 2018
11. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
4. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
28. 9. 2018
13. 7. 2018
11. 7. 2018
Govorio na: 8. sjednica
6. 7. 2018
29. 6. 2018
14. 6. 2018
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 12. 2017
Postavio je pitanje Vodno i komunalno gospodarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz određivanje poslova koji spadaju u komunalnu djelatnost na koje mora odgovoriti Štromar, Predrag / Potpredsjednik Vlade RH;.
15. 9. 2017
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje vezano uz donošenje Pravilnika o sakupljanju zavičajnih divljih vrsta na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo zaštite okoliša i energetike;.
14. 7. 2017
Postavio je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje vezano uz postotak naplate boravišne pristojbe po županijama u 2016. godini na koje mora odgovoriti Cappelli, Gari / Ministarstvo turizma;.