Goran Dodig

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1034 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - doktorat u području biomedicine i zdravstva
Dob: 48 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
15. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
14. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
12. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
9. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
8. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
7. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
30. 6. 2021
Govorio na: 7. sjednica
23. 6. 2021
Govorio na: 7. sjednica
16. 6. 2021
Govorio na: 7. sjednica
11. 6. 2021
Govorio na: 7. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

Bez rezultata.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Goran Dodig
Prosjek
Najviše
0%
0
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju