Goran Ivanović

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1180 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: zamjenik župana Osječko-baranjska županija
Obrazovanje: SSS - prodavač
Dob: 55 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
4. 5. 2022
Govorio na: 11. sjednica
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
24. 11. 2021
Postavio je pitanje Kultura i umjetnost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Obuljen Koržinek, Nina / Ministarstvo kulture i medija;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Javno informiranje; | Zastupničko pitanje vezano uz novi prijedlog zakona o elektroničkim medijima na koje mora odgovoriti Obuljen Koržinek, Nina / Ministarstvo kulture i medija;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Goran Ivanović
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbora za poljoprivredu
  • Odbor za informiranje, informatizaciju i medije
  • Odbor za predstavke i pritužbe