Goran Marić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 15806 glasova
Broj mandata: 4
Prijašnji status: ministar državne imovine
Obrazovanje: dr. ekonomskih znanosti
Dob: 61 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
Govorio na: 15. sjednica
14. 11. 2019
31. 10. 2019
18. 10. 2019
2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
26. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
24. 4. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

Bez rezultata.