Grozdana Perić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 961 glasova IX. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: saborska zastupnica
Obrazovanje: VSS - diplomirana ekonomistica
Dob: 61 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
24. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
18. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
17. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2021
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz mjere pomoći gospodarstvu u 2021. godini na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Grozdana Perić
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za financije i državni proračun
  • Odbor za gospodarstvo
  • Odbor za ravnopravnost spolova
  • Izaslanstvo Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Mediterana
  • Povjerenstvo za fiskalnu politiku
  • Odbor za međuparlamentarnu suradnju