Ines Strenja-Linić

Most

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: Most
Osvojila 3145 glasova VIII. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: neurolog Klinički bolnički centar Rijeka
Obrazovanje: dr. med., spec. neurolog, dr. znanosti
Dob: 54 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
14. 11. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
31. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
23. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
20. 9. 2019
19. 7. 2019
11. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
10. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
4. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
3. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
28. 6. 2019
26. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
17. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

10. 4. 2019
Postavila je pitanje Kazneno pravo, prekršaji i privredni prijestupi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
11. 4. 2018
Postavila je pitanje Kazneno pravo, prekršaji i privredni prijestupi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
17. 1. 2018
Postavila je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje vezano uz ukidanje cestarine za prelazak Krčkog mosta na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
8. 11. 2017
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz stanje u hrvatskim brodogradilištima na koje mora odgovoriti Dalić, Martina / Potpredsjednik Vlade RH;.
17. 1. 2017
Postavila je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje vezano uz provođenje Plana gospodarenja otpadom RH za razdoblje 2017. - 2022. na koje mora odgovoriti Dobrović, Slaven / Ministarstvo zaštite okoliša i energetike;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ines Strenja-Linić
Prosjek
Najviše
5%
5
13.8741721854305%
14
274%
Sonja Čikotić
274