Irena Šimunić

Socijaldemokrati

opozicija

Osnovne informacije

Osvojila 635 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: potpredsjednica Gradsko vijeće Grad Ozalj
Obrazovanje: VSS - diplomirani učitelj
Dob: 55 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 3. 2022
24. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
3. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

4. 11. 2021
Postavila je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz donošenje Nacionalnog plana za ravnopravnost spolova za razdoblje od 2021. do 2027. godine na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 36 dana.
4. 2. 2021
Postavila je pitanje Željeznice, željeznički promet i povlastice u prometu; | Zastupničko pitanje vezano uz vraćanje željezničkih linija 4401 i 4408 u vozni red Hrvatskih željeznica na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 46 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Irena Šimunić
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju