Ivan Klarin

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Kirurg KBC Rijeka
Obrazovanje: Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci
Dob: 68 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

9. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
4. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
20. 9. 2019
Govorila na: 14. sjednica
19. 9. 2019
Govorila na: 14. sjednica
19. 7. 2019
22. 9. 2017
17. 3. 2017

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

26. 1. 2017
Zastavila vprašanje Građevinarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz broj bespravno sagrađenih objekata na području općine Tisno od 2011. do 2016. godine, na katerega mora odgovoriti Kuščević, Lovro / Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ivan Klarin
Prosjek
Najviše
1%
1
12.5364238410596%
13
266%
Sonja Čikotić
266