Ivana Ninčević-Lesandrić

Most

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: Most
Osvojila 1149 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Direktor i vlasnik projektni centar 30367314979
Obrazovanje: dipl. oec.
Dob: 37 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
31. 10. 2019
18. 10. 2019
2. 10. 2019
20. 9. 2019
30. 7. 2019
Postavila je pitanje Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Štromar, Predrag / Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja;.
19. 7. 2019
12. 7. 2019
28. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
14. 6. 2019
9. 5. 2019
11. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
5. 4. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme