Josip Borić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1489 glasova VIII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: nastavnik razredne nastave
Dob: 47 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
6. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
31. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
30. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
3. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
26. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
25. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
19. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
19. 7. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

18. 9. 2019
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
14. 11. 2018
Postavio je pitanje Željeznice, željeznički promet i povlastice u prometu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
8. 11. 2017
Postavio je pitanje Pomorski i riječni promet; | Zastupničko pitanje vezano uz prometno povezivanje otoka s kopnom na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
23. 11. 2016
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje vezano uz projekt Istarski ipsilon - nastavak radova na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Josip Borić
Prosjek
Najviše
4%
4
13.8741721854305%
14
274%
Sonja Čikotić
274