Josip Đakić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1351 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 6
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: SSS – stručni radnik rudarsko-naftne struke
Dob: 62 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
29. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
28. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
15. 9. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Postavio je pitanje Obrana; Zaštita od požara i eksplozija; | Zastupničko pitanje vezano uz angažman Hrvatske vojske u protupožarnoj sezoni 2021. godine na koje mora odgovoriti Banožić, Mario / Ministarstvo obrane;.
15. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
14. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
13. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
12. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
9. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

15. 9. 2021
Postavio je pitanje Obrana; Zaštita od požara i eksplozija; | Zastupničko pitanje vezano uz angažman Hrvatske vojske u protupožarnoj sezoni 2021. godine na koje mora odgovoriti Banožić, Mario / Ministarstvo obrane;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
26. 4. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 29 dana.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Obrana; | Zastupničko pitanje vezano uz plan razvoja Oružanih snaga Republike Hrvatske na koje mora odgovoriti Banožić, Mario / Ministarstvo obrane;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Josip Đakić
Prosjek
Najviše
3%
3
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za ratne veterane
  • Odbora za obranu
  • Odbora za poljoprivredu