Joško Klisović

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Prejel 597 glasov v okraju I. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Zamjenik ministra Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
Obrazovanje: mr. iur. međunarodni odnosi
Dob: 51 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
26. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Zastavil vprašanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje vezano uz plaćanje participacije u troškovima srednjih škola u Zagrebu, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Govorio na: 14. sjednica
25. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
18. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Govorio na: 14. sjednica
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
17. 9. 2019
Zastavil vprašanje Sustav zdravstvene zaštite; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Kujundžić, Milan / Ministarstvo zdravstva;.
19. 7. 2019
12. 7. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
28. 6. 2019
14. 6. 2019
9. 5. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
24. 4. 2019
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
5. 4. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

26. 9. 2019
Zastavil vprašanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje vezano uz plaćanje participacije u troškovima srednjih škola u Zagrebu, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
18. 9. 2019
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
17. 9. 2019
Zastavil vprašanje Sustav zdravstvene zaštite; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Kujundžić, Milan / Ministarstvo zdravstva;.
24. 4. 2019
Zastavil vprašanje Državni dužnosnici; Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.
14. 11. 2018
Zastavil vprašanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
27. 2. 2017