Katica Glamuzina

Socijaldemokrati

opozicija

Osnovne informacije

Osvojila 446 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status:
Obrazovanje: VSS - diplomirana ekonomistica
Dob: 41 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
24. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
27. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
19. 1. 2022
Postavila je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
10. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
8. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
7. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
6. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2022
Postavila je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
4. 11. 2021
Postavila je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz donošenje Nacionalnog plana za ravnopravnost spolova za razdoblje od 2021. do 2027. godine na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 36 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Katica Glamuzina
Prosjek
Najviše
0%
0
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju