Krešimir Ačkar

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 3050 glasova VI. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: zamjenik gradonačelnika, Grad Velika Gorica
Obrazovanje: VSS - magistar teologije
Dob: 39 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
12. 11. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
15. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
14. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
12. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
9. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
23. 4. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
26. 3. 2021
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
19. 2. 2021
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
5. 2. 2021
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2021
Postavio je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje vezano uz mjere za održavanje nastave u uvjetima školske godine 2020./2021. na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje vezano uz ukidanje anonimnog prijavljivanja nastavnika prosvjetnoj inspekciji na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Krešimir Ačkar
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju