Krunoslav Katičić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 187 glasova VI. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: državni tajnik, Ministarstvo državne imovine
Obrazovanje: VSS - diplomirani pravnik
Dob: 53 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
4. 5. 2022
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2022
Postavio je pitanje Kazneno pravo, prekršaji i privredni prijestupi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
15. 9. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Novčarsko posredovanje; | Zastupničko pitanje vezano uz ispunjavanje konvergencijskih kriterija na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Krunoslav Katičić
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju