Ljubica Lukačić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 152 glasova I. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: saborska zastupnica
Obrazovanje: VSS – diplomirana pravnica
Dob: 56 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
4. 5. 2022
Govorila na: 11. sjednica
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavila je pitanje Ustrojstvo sudbene vlasti i pravosudnih tijela; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
11. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
3. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
27. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
26. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
20. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavila je pitanje Ustrojstvo sudbene vlasti i pravosudnih tijela; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
15. 9. 2021
Postavila je pitanje Sustav socijalne skrbi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavila je pitanje Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz mjere Vlade Republike Hrvatske za očuvanje radnih mjesta za vrijeme epidemije koronavirusa na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Ljubica Lukačić
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju