Lovro Kuščević

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 2822 glasova
Broj mandata: 1
Prijašnji status: ministar uprave
Obrazovanje: Pravni fakultet
Dob: 45 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
14. 11. 2019
31. 10. 2019
18. 10. 2019
2. 10. 2019
20. 9. 2019
19. 7. 2019
Govorio na: 13. sjednica
24. 4. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

Bez rezultata.