Luka Brčić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 3732 glasova
Broj mandata: 1
Prijašnji status: zamjenik župana Splitsko-dalmatinske
Obrazovanje: VSS - diplomirani teolog
Dob: 53 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Vodno i komunalno gospodarstvo; Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
3. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Vodno i komunalno gospodarstvo; Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju