Majda Burić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 1223 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: državna tajnica
Obrazovanje: VSS - profesorica hrvatskoga jezika i književnosti
Dob: 43 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavila je pitanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
11. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
3. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
27. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
26. 1. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavila je pitanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
15. 9. 2021
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz ravnomjerni razvoj svih područja Republike Hrvatske na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Majda Burić
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju