Marija Jelkovac

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 815 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: saborska zastupnica
Obrazovanje: VSS - diplomirana pravnica
Dob: 50 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

19. 1. 2021
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; Kazneno pravo, prekršaji i privredni prijestupi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
18. 12. 2020
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
17. 12. 2020
Govorila na: 5. sjednica
9. 12. 2020
Govorila na: 4. sjednica
8. 12. 2020
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
4. 12. 2020
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
3. 12. 2020
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
27. 11. 2020
Govorila na: 4. sjednica
26. 11. 2020
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
25. 11. 2020
Govorila na: 4. sjednica
12. 11. 2020
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
11. 11. 2020
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
Govorila na: 4. sjednica
4. 11. 2020
Govorila na: 4. sjednica
16. 10. 2020
Govorila na: 3. sjednica
Govorila na: 3. sjednica
Govorila na: 3. sjednica
Govorila na: 3. sjednica
Govorila na: 3. sjednica
14. 10. 2020
Govorila na: 3. sjednica
Govorila na: 3. sjednica
Govorila na: 3. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2021
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; Kazneno pravo, prekršaji i privredni prijestupi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Marija Jelkovac
Prosjek
Najviše
0%
0
1.3466666666666667%
1
20%
Sandra Benčić
20

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za zakonodavstvo
  • Odbor za Ustav, Poslovnik i politički sustav
  • Odbor za pravosuđe