Marija Puh

BM 365 i NZ

opozicija

Osnovne informacije

Osvojila 369 glasova III. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Regionalna tajnica SZH saveza HNS-a Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati
Obrazovanje: stručna prvostupnica ekonomije
Dob: 35 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorila na: 14. sjednica
Govorila na: 14. sjednica
6. 11. 2019
Govorila na: 14. sjednica
31. 10. 2019
30. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
9. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
2. 10. 2019
Govorila na: 14. sjednica
20. 9. 2019
19. 7. 2019
12. 7. 2019
28. 6. 2019
14. 6. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

7. 12. 2018
Postavila je pitanje Obveznopravni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Tolušić, Tomislav / Potpredsjednik Vlade RH;.
11. 4. 2018
Postavila je pitanje Zaštita od elementarnih nepogoda; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Štromar, Predrag / Potpredsjednik Vlade RH;.
15. 9. 2017
Postavila je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje vezano uz uvođenje informatike u 5. i 6. razrede osnovnih škola na koje mora odgovoriti Divjak, Blaženka / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.